Reference

Co o spolupráci se mnou říkají moji klienti


Pavel B.

CEO, stavební firma, 52 let

Přes 20 let mě na mé podnikatelské cestě provázel každodenní stres a obrovská tíha
zodpovědnosti - spoustu situací jsem řešil s horkou hlavou a hledal viníky všude možně, abych mohl sjednat nápravu a zlepšil tak služby zákazníkům, dodržel slovo a budoval dobré jméno firmy. Dařilo se nám, ale ten stres byl opravdu hodně velký.
Za pár týdnů s tebou jsem získal zpět svůj hluboký klid, rozhoduju se z úplně jiné úrovně mysli než dřív. Můj život s porozuměním lidské mysli se rapidně změnil: žiju v klidu s čistou hlavou, má rozhodnutí jsou konstruktivní a daleko funkčnější, než dřív.
Všimlo si toho i mé okolí. A já si všimnul, že dávám podřízeným daleko větší prostor k
seberealizaci, což oni dneska velmi oceňují.

Luděk Š.

CEO, obchodní a montážní firma, 50 let

Ta tíha ze zodpovědnosti za zaměstnance, dobře odvedené zakázky, budování dobrého jména
firmy, za dostatečnou finanční rezervu pro všechny, na které mám vliv... mě stála i zdraví.
Za hodinu s Tebou ze mě spadl obrovský balvan a já se po deseti letech znovu volně nadechl.
Nevím, co konkrétně jsi udělala, ale já díky Tobě uviděl, co je opravdová odpovědnost a že není
třeba se ničeho bát.
Uvědomil jsem si, že mě nedrtila zodpovědnosti, ale moje pojetí zodpovědnosti. Tak lehko mi už
dlouho nebylo. Zase vidím světlo v tunelu podnikání i soukromých vztahů, vlastně celého života.

Děkuji.

Filip R.

CEO, montáže technologických celků, 43 let

Rozhodovat se za tvé asistence jde úplně samo.
Vždycky mi ukážeš, kde si stojím v cestě, jak vyrábím svoje myšlenkové konstrukty a jak se jimi
dokážu parádně potrápit.
Vážím si toho, že jsi mi nikdy nekecala do života, vždycky jsi mi jen posvítila tam, kde já měl tmu.
Řešení se pak vylouplo úplně samo a v jasných barvách.
Mám radost, že i já si osvojuji dovednost svítit do tmy mým kolegům, a těší mě, jak jsme náš
byznys pozvedli. Ta pohoda a tvůrčí atmosféra se ani nedá popsat - zase chodíme rádi do práce.
Jsem rád, že jsem využil tvé nabídky a šel k tobě do koučinku, i když jsem v té době neměl ty
nejlepší zkušenosti s kouči.

Jakub Klobáska

Advokát / Spring Walk advokátní kancelář

Jana se nazývá života-buditelkou. Zaslouženě. Tomu, co dělá, opravdu rozumí a dokáže velmi rychle pomoci v situaci, která někomu může přijít jako bezvýchodná. Janu mohu doporučit všem, kteří si potřebují v hlavě urovnat své myšlenky, potřebují učinit důležité rozhodnutí, či v sobě opět potřebují probudit život.

Jana ví, co dělá!

Tomáš Winkler

Head of Winhead s. r. o.

Po 20 letech v obchodní praxi a 5 letech v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje jsem se mimo jiné dozvěděl, že jsem nekoučovatelný:-)
Kouček a koučů jsem potkával spousty. Čím víc jsem jich potkával, tím víc jsem cítil, že je něco jinak.
A díky Tobě, Jani, a Tvému ne-koučování jsem v sobě otevřel ty správné dveře.
Ukázala jsi mi, že život může být pohoda a jedno velké dobrodružství.
Nikdy jsem si nebyl životem tak jistý. Nevím, co bude za 5 minut, a vůbec mi to nevadí.

Naopak:

Vím, že zvládnu naprosto všechno, co život přinese, všechno si to užiju naplno a těším se na to jako malej kluk.

Mnohokrát děkuji a vřele Tě doporučuji všem.

Zdeněk Nehyba
profesionální basketbalista


Díky naší spolupráci jsem se začal dívat na moje domnělé problémy z úplně jiného pohledu. Jana moje obavy obrátila v motivaci a skrz příjemnou konverzaci mě popostrčila, abych si sám uvědomil, že jedině já jsem sám sobě pánem a strůjcem svého života, ať už se na mé cestě objeví jakákolív překážka.

Velkým faktorem pro mě bylo, že Jana je příjemným, skromným člověkem, který si na nic nehraje a je sám sebou.

Martina Galliková

bytová designerka

V Jankinom učení je veľa ľahkosti a slobody. Jej kurz mi otvoril oči v tom, ako sa so mnou moja vlastná hlava zahráva a čo všetko sa deje na pozadí mojich dní, čo si ani neuvedomujem. Jej prístup k životu ma šokoval a fascinoval zároveň a priniesla do môjho vnímania nový vietor, nový pohľad na to ako pristupovať k životu a ako si z neho spraviť hru, ktorá sama o sebe začne dávať zmysel bez zbytočného analyzovania. Najväčšou inšpiráciou na kurze bola pre mňa ona samotná.
Ďakujem ešte raz za nový pohľad, ktorý si mi darovala a ktorý som potrebovala vidieť :). Je pre mňa doležitou skladačkou v mojom živote. Prajem ti len to najlepšie, nech sa ti darí a nech tvoje slová vždy nájdu uši, ktoré to potrebujú počuť.

Martin Susoreny

Obchodní manažer, Heidelberg Slovensko

Pani Pelcovú som spoznal náhodou a dohodli sme si "rande" ak by som niekedy potreboval pomôcť. Jej prístup, ochota, nadlhľad a profesionálne skúsenosti, ale najmä prístup k životu je výnimočný. Každý občas potrebuje niekoho, kto pomôže ukázať smer a otvoriť to, čo v každom z nás hlboko drieme, ale bojí sa to vysloviť alebo urobiť... Spolupráca s ňou je niečo výnimočné, čo človeku pomôže prirodzeným spôsobom nazrieť do seba samého, slobodne a vedome sa rozhodnúť tak, ako cíti, že by mal jeho život vyzerať a následne aj žiť. Dialóg s ňou by som mohol prirovnať k došitiu futbalovej lopty. Správne a s ľahkosťou vám ukáže, kde sa nachádza posledný päťuholník, ktorý treba prišiť, aby sa dalo s loptou hrať. Po rozhovore s ňou sa začína nová hra, s novou loptou, na ktorú som lepšie pripravený. Každý, kto má pocit, že v živote trošku zablúdil a chce nakopnúť opäť svoj život, alebo naviesť k rozhodnutiu od srdca, tak pani Jana je určite tá správna osoba, ktorá každému svojim milým prístupom pomôže.

Vrelo odporúčam 😊.

Hana Havlíčková

HR Manager/Learning & Development| Recruitment

Spolupracuji s Janou už téměř 3 roky, v průběhu kterých se mi život změnil o 180°. Dřív pro mě nebylo tak jednoduché vytvářet nové projekty s takovou lehkostí jako teď. Cítila jsem se pod tlakem, často jsem byla ve stresu, závodila jsem s časem, který nade mnou většinou vyhrával. Když se podívám zpět, byl to někdy boj, teď je to spíš zábavná hra na pracovním poli. A přála bych každému, aby si tu lehkost zažil. Tím, ale neříkám, že už nikdy nezažijete tlak ve své hlavě, jen si s ním budete umět rychleji poradit. A hlavně jsem si uvědomila, že všechno co jsem v průběhu koučování s Janou objevila, jde použít i v běžném životě. Pokud máte pocit, že jste "zablokovaní" v hlavě nebo přešlapujete v životě dlouho na jednom místě a nejste schopni udělat změnu, po které toužíte, určitě si sjednejte schůzku s Janou.

Pavla Kubíková
kadeřnice, 43 let

Můj život nebyl to, co bych si zrovna přála. Obviňovala jsem sebe i všechny kolem z toho že nejsem šťastná. Pořád mi v životě něco chybělo. Až ty jsi mi ukázala, že to je Život sám. Že je to Život, co mi v mém životě chybí. Od té doby už neočekávám, že se o mě ostatní postarají a že mě udělají šťastnou. Šťastná jsem a hotovo :). Ukázala jsi mi, že si můžu od Života přát víc a že si to můžu i vzít. Žiju krásný život a to všechno se stalo za pár týdnů tvého vedení. Probrala jsi mě do Života - jsi můj nejoblíbenější životabudič :)

Kateřina Nováková

manažerka týmu zákaznického servisu

Než jsem Tě poznala, měla jsem občas pocit, že mám v životě štěstí - takové to štígro, kliku... Občas jsem zažila šťastnou náhodu nebo malý zázrak - tak, jak to v životě všichni někdy máme. Ale teď, díky Tobě vím, že takhle funguje Život. Já teď totiž tohle štěstí, kliku a zázraky zažívám každý den. Já to totiž žiju. Můj život je plný legrace a jedno velké dobrodružství. A vím, že to mám už napořád.

Díky.

Kateřina Novotná
vedoucí prodejny, 52 let

Pomohla jsi mi najít to, co od Života chci. V programu jsem zjistila, jak to mám dělat, jak se vlastně žije naplněný Život. A tvoje heslo "z hlavy rovnou do Života" plně vystihuje, to co jsi se mnou udělala. Vytáhla jsi mě z hlavy a pomohla mi začít žít.

Děkuju!


Jana Rajchlová
archivářka, 55 let

Věděla jsem, že se musím mít ráda. Četla jsem to v knížkách, slyšela na seminářích, říkalo mi to spoustu lidí kolem, ale pořád nic nefungovalo. Čím víc jsem si uvědomovala, že nevím, jak dál, tím těžší bylo žít každodenní život. Pod tvým vedením jsem si sáhla na to, jak vypadá opravdový Život. Zamilovala se do něj a to "musím mít ráda sama sebe" se prostě stalo samo od sebe. Ukotvila jsem se do Života a úplně mě dojímá, jak moc jsem šťastná.

Marin Zoder
Nezávislý konzultant, ATT Investments CZ SE

Všechno se děje z nějakého důvodu a tak se jednou protnuly cesty mé a Jany. Měla to se mnou těžké, ale nakonec jsem uviděl, co jsem vidět měl - všechny ty bloky v mé mysli (i když jsem myslel že s nimi umím pracovat). Jana mně ukázala cestu, jak si život zjednodušit, být šťastný a úspěšný a jak si nic nekomplikovat. 

Je to cesta. Ale poznat, že už po ní jdete a měnit svůj život, je velký úspěch. Myslím že téměř každý, kdo chce se svým životem něco udělat, někam se posunout, je potenciálním klientem Jany. 

Není to o prezentacích a velkých slovech - je potřeba Život zažít a uvidět!

Díky :-)

Zdeněk Holéczy
výkonný ředitel / K4K Holding s. r. o.

Rapidně jsi mi zjednodušila život, otevřela oči a byla majákem na cestě do mého nového života.

Ukázala jsi mi, že život je jednodušší, než jsem si myslel, a že složité si to dělám jen já sám.

Netrápím se už věcmi, které mě trápily dřív, a vytváření konstrukcí v mysli dnes považuji za totální ztrátu času.

Raději žiju naplno :).

Život je teď jedno velké dobrodružství.

Děkuji.


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu