O mně

Žiju naplno. Šťastný, bohatý a naplněný život se vším všudy.Miluju tu chvíli, když se lidé za mé asistence probudí do Života.

Narodila jsem se, abych žila naplno a dopomáhala k tomu i ostatním. Abych druhým lidem dala pocítit, jak to vypadá, když k nim promlouvá Život jejich vlastním vnitřním hlasem. Aby si ho uvědomili a začali ho využívat ve svůj prospěch. Aby i oni ve svých životech zažívali to nekonečné dobrodružství, které tu má pro ně Život připraveno. Chvíli je vedu, chvíli podporuju a pak je nechám rozlétnout. Roztáhnout křídla, ponořit se do svobody vlastního bytí a užívat všech zákoutí Života s vědomím, že jsou nerozbitní. Že pro ně nic není nemožné.

Kdysi jsem bývala spíš uzlíček zoufalství, pocitů viny vážících se k minulosti a velkých obav z budoucnosti. Uviděla a pochopila jsem, jak Život opravdu funguje, a od té doby je můj život jedno velké dobrodružství. Když jsem pak díky výcviku "Psychology of Mind" uviděla, v jak obrovském a klíčovém omylu jako lidstvo žijeme, nemohla jsem si to nechat pro sebe. I když je tuhle "měkkou" věc příšerně těžké vysvětlit, denně ukazuju lidem, k čemu opravdu slouží naše pocity a jak tohoto poznání mohou využívat ve svůj prospěch.

Vždycky jsem chtěla změnit svět - tak ukazuju lidem, že nemají hranice.
A transformativní koučink je mým nástrojem.

❦ Miluju, když lidé rozkvetou. Když se probudí do života a začnou tvořit něco z  ničeho.  Když objeví radost z tvorby a utvrdí se v tom, že úspěch a štěstí je naše tovární nastavení.
❦ Miluju lidi.
❦ Miluju zvířata a celou přírodu a nepřestává mě fascinovat její dokonalost a pestrost.
❦ Miluju dobrodružství - ta malá každodenní i ta velká na výpravách do neznáma.
❦ Miluju Život!
❦ A opravdu hodně miluju svoji práci: dovést lidi k jejich vlastním hranicím a pomoct jim odrazit se od nich do Života.

Miluju tu chvíli, když se lidé za mé asistence probudí do Života.

S láskou :)
vaše Jana